Brány

Z MeliorAnnis Wiki
Přejít na:navigace, hledání

Legenda

Království a Podzemní říši dělí osm Bran, osm průchodů mezi světy. Osm jich vede od Podzemní říše k městu Duchů. Každou Bránu střeží jeden národ a jeho vládce každému, kdo by chtěl Branou projít, zadá úkol, bez jehož splnění vás nepropustí k další cestě. Brány ale nijak neomezují vaši vládu, naopak - v čím vzdálenější jste Bráně, tím vyšší kruh magie se můžete naučit a tím silnější magii můžete používat.

Poznámky

Brány lze procházet pouze směrem vpřed, nelze se vracet. Mezi pricázením jednotlivými branami je nastaven limit 360TU, které musíte odehrát než můžete zaútočit na dalšího strážce brány se svou armádou. Tento limit se nevztahuje na neúspěšné pokusy o poražení strážce brány. Pokud je bitva prohraná, je možné vezt další útok opakovaně.


Bran je celkem osm, cílem hry je projít od první do poslední a porazit nepřítele, ukrytého za zdmi města.

Každou bránu střeží strážce a jeho národ, musíte jej porazit, v každé Bráně je jiná armáda, proto i složení armády by mělo být na každou Bránu jiné, aby ztráty útočníka byly co nejmenší.


Po projití branou dostanete automaticky možnost vynalézat účinnější kouzla, stejně tak všechny výhody s projitím Branou spojené. Někdy se ale stane, že není pro danou bránu žádné kouzlo, které byste se mohl naučit!

Brány neomezují cíle útoků.

Při útoku na Bránu není možné používat magii ani si vyžádat pomoc aliance.

Při útoku na Bránu neztrácíte případnou válečnou ani magickou protekci.

  • Feature - Při útoku na strážce brány nezapomeňte na dorekrut, na rozdíl od běžného boje PvP se při útoku na bránu připojí do boje i jednotky, které narekrutujete během odehrání TU potřebných k útoku na bránu. (počet TU je zavislý na bráně čili 1-8TU)


Pozor! aby se dorekrutovávané jednotky připojili do boje, MUSÍTE ručne upravit před odklikem útoku na bránu celkový počet jednotek. To znamená, že pokud tam máte třeba 5000 paladinů, tak do té kolonky dejte ideálně o jednu nulu víc. Pokud to neuděláte, jednotky se v boji neobjeví.  • Feature II - Mezi útoky na bránu je limit 360TU (mezi útoky na bránu musí být být odehráno 360TU), ale po útoku na osmou bránu již limit není, takže lze na město útočit hned po poražení strážce osmé branky. Při neúspěšném dobývání brány lze pokud opakovat okamžitě bez limitu.

Omezení

K projití některými branami je nutné splňovat ještě další podmínky jako je určitý šlechtický titul, viz následující tabulka:

Brána Potřebná sláva Sláva získaná za výhru Sláva ztracená za prohru
1. 15 (Svobodný pán) +10 0
2. 40 (Rytíř) +15 0
3. 80 (Zeman) +22 0
4. 150 (Baron) +40 0
5. 500 (Hrabě) +52 0
6. 800 (Markrabě) +60 0
7. 1 200 (Kníže) +66 0
8. 1 700 (Markýz) +70 0
Město 2 300 (Vévoda) věčná sláva* 0

*Věčnou slávou se rozumí uvedení v Síni slávy. Dobyvatel Města také pro další herní kolo získává unikátní jednotku. Tuto jednotku ještě dostanou hráči, kteří dobijí město jako druhý, resp. třetí.

Brány

Brána Označení
0. Strba
1. Schola
2. Campus
3. Arena
4. Eurus
5. Equuleus
6. Cetus
7. Crux
8. Triangulum