Hlavní strana

Z MeliorAnnis Wiki
Přejít na:navigace, hledání
Gstar.png
REDAKCE
Vítejte v Melior Annis WIKI. Soustředili jsme zde pro Vás všechny dostupné informace pro jednu z nejstarších online fantasy strategických her MELIOR ANNIS. Věříme, že zde najdete vše potřebné k pochopení a ovládnutí hry a přejeme Vám příjemnou zábavu.


Gstar.pngGstar.pngGstar.png
ČLÁNEK TÝDNE
Ve středu 7.5.2014 byl téměř o půlnoci, po porodních bolestech zahájen 38. Nový věk. Vzhledem k nasazení novějšícho kódu se jedná o pátou generaci MA, která nově ponese označení 5.01. Změny pro tento věk naleznete na fóru Meliorannis nebo zde v sekci pro aktuální věk. Věříme, že změny budou přínosné a budou se Vám líbit.


V současné době budou probíhat úpravy WIKI tak, aby odpovídala novým parametrům jednotek, bran, kouzel atp... Data, která jsou zde nejsou zcela aktuální a pár dní potrvá, než dojde k úplné aktualizaci. Principy ovšem zůstaly stejné a proto věřím, že Wiki budete i nadále hojně využívat.


Chtěli bychom tímto oslovit hráče, zejména studenty IT oborů, zda by se na vývoji nechtěli podílet, případně zda by byli ochotni doporučit jednoho nebo dva lidi, kteří by se chtěli v rámci nějaké praxe zapojit do programování hry. Hledáme někoho s velmi dobrou znalostí skriptovacích jazyků, databází, PHP a HTML, uvítáme grafiky nebo grafičky, kteří by chtěli vystavit své umění v projektu MeliorAnnis. Jedná se o vytvoření obrazového bestiáře jednotek a povolání.

Přejeme Vám příjemnou zábavu v nadcházejícím věku a děkujeme, že jste stále s námi.


Pokud Máte zájem se podílet na vývoji v jakémkoliv směru neváhejte mne kontaktovat mailem na ma-razor@email.cz nebo zelenou poštou ve hře na ID 781 popřípadě do mé herní provincie na ID 1170.


Za realizační tým Meliorannis --Honza alias Kira 26. 5. 2014, 13:29 (CEST)
Sstar.png
KOUZLO TÝDNE
Zmeny v magii

na zčítku 32. Nového věku proběhla změna v systému magie. Nově probíhají může nastat tzv. backfire (BF) i u kouzla typu Magický útok. Dále byla provedena korekce v sesílání bojových kouzel a to tak, že pokud dojde k vyhodnocení, že kouzlo projde v rámci BF tak projde vždy s maximáním účinkem dle aktuálního expu kouzla. BF nebylo možné ani oslabit a ani zastavit.


Pro 34. Nový věk byla provedena v magii tak, aby pri vyhodnocení průchodu kouzla bylo možné BF zastavit, v případě, že projde i nadále projde s maximálním účinkem pro danou trénovanost.


Dále se připravuje i další změna, která bude mít za následek presun možnosti vynalézat kouzla mimo systém magických bran. Tento systém ovšem nebude zaveden v průběhu 34. NV.


Shrnuto a podtrženo se mi subjektivně toto kouzlo zdá velice povedené a věřím, že bude velmi oblíbené.


--Kira (diskuse) 25. 8. 2012, 16:28 (CEST)


Gstar.png
VÍTE ŽE...

Víte, že…

...MA je jednou z nejstarších českých online webových strategií?

...Druid je zelený až za ušima?

...Válečník dostal nový kabát?

...nejen redbull vám dává křídla?

...alchymista je bohatý?

...na Mikuláše chodil bestem výběr pekelnictva?

...další zajímavosti

Sstar.png
MELIOR ANNIS WIKI
Meliorannis Wiki, kterou může každý upravovat má nyní 712 článků. Prohlédněte si nejlepší z nich, na pískovišti si vyzkoušejte, jak se edituje...