Hlavní strana

Z MeliorAnnis Wiki
Verze z 5. 9. 2010, 10:04, kterou vytvořil RAZOR (diskuse)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na:navigace, hledání
Vítejte v Melior Annis WIKI. Soustředili jsme zde pro Vás všechny dostupné informace pro jednu z nejstarších online fantasy strategických her MELIOR ANNIS. Věříme, že zde najdete vše potřebné k pochopení a ovládnutí hry a přejeme Vám příjemnou zábavu.


Prosinec 2018

V současné době budou probíhat úpravy WIKI tak, aby odpovídala novým parametrům jednotek, bran, kouzel atp... Data, která jsou zde nejsou zcela aktuální a pár týdnů asi potrvá, než dojde k úplné aktualizaci.


Chtěli bychom tímto oslovit hráče, zejména studenty IT oborů, zda by se na vývoji nechtěli podílet, případně zda by byli ochotni doporučit jednoho nebo dva lidi, kteří by se chtěli v rámci nějaké praxe zapojit do programování hry. Hledáme někoho s velmi dobrou znalostí skriptovacích jazyků, databází, PHP a HTML, uvítáme grafiky nebo grafičky, kteří by chtěli vystavit své umění v projektu MeliorAnnis. Jedná se o vytvoření obrazového bestiáře jednotek a povolání.

Pokud máte zájem se podílet na vývoji v jakémkoliv směru neváhejte mne kontaktovat osobní poštou ve hře na ID 780 popřípadě na email admin@meliorannis.com.


Přejeme Vám příjemnou zábavu v nadcházejícím věku a děkujeme, že jste stále s námi.
KOUZLO TÝDNE
Zmeny v magii

na začátku 32. Nového věku proběhla změna v systému magie. Nově probíhají může nastat tzv. backfire (BF) i u kouzla typu Magický útok. Dále byla provedena korekce v sesílání bojových kouzel a to tak, že pokud dojde k vyhodnocení, že kouzlo projde v rámci BF tak projde vždy s maximáním účinkem dle aktuálního expu kouzla. BF nebylo možné ani oslabit a ani zastavit.


Pro 34. Nový věk byla provedena v magii tak, aby pri vyhodnocení průchodu kouzla bylo možné BF zastavit, v případě, že projde i nadále projde s maximálním účinkem pro danou trénovanost.


Dále se připravuje i další změna, která bude mít za následek presun možnosti vynalézat kouzla mimo systém magických bran. Tento systém ovšem nebude zaveden v průběhu 34. NV.


Shrnuto a podtrženo se mi subjektivně toto kouzlo zdá velice povedené a věřím, že bude velmi oblíbené.


--Kira (diskuse) 25. 8. 2012, 16:28 (CEST)


VÍTE ŽE...

Víte, že…

...MA je jednou z nejstarších českých online webových strategií?

...Druid je zelený až za ušima?

...Válečník dostal nový kabát?

...nejen redbull vám dává křídla?

...alchymista je bohatý?

...na Mikuláše chodil bestem výběr pekelnictva?

...další zajímavosti

MELIOR ANNIS WIKI
Meliorannis Wiki, kterou může každý upravovat má nyní 737 článků. Prohlédněte si nejlepší z nich, na pískovišti si vyzkoušejte, jak se edituje...