Protekce: Porovnání verzí

Z MeliorAnnis Wiki
Přejít na:navigace, hledání
m (1 revizi)
m
Řádek 2: Řádek 2:
  
  
*Do [[Prot V.|vojenské]] se dostanete tak, že proti Vám budou vedeny 3 úspěšné [[prvoútok]]y během 72 hodin.
+
*Do [[Prot V.|vojenské]] se dostanete tak, že proti Vám budou vedeny 3 úspěšné [[prvoútok]]y během 48 hodin.
  
  
Řádek 14: Řádek 14:
  
  
 
'''POZOR!!! I KDYŽ JSTE V MAGICKÉ PROTEKCI A DÁLE JSTE PROKOUZLOVÁNI MAGICKÝMI ÚTOKY TAK JE VAŠE MAGICKÁ OCHRANA OSLABOVANÁNA PRO BARVU, ZE KTERÉ JSOU VEDENY MAGICKÉ ÚTOKY.'''
 
  
  

Verze z 14. 1. 2015, 08:59

  • Protekce může být buď vojenská nebo magická.


  • Do vojenské se dostanete tak, že proti Vám budou vedeny 3 úspěšné prvoútoky během 48 hodin.


  • Do magické protekce se dostanete pokud budete prokouzlováni a úroveň prokouzlení dosáhne 100%. O kolik stoupne prokouzlení závisí na tom zda kouzlo projde či nikoliv a také na tom jaký magický útok je na Vás sesílán v závisloti na celkové výši Vašeho mana zásoníku. Některé MÚ Vás do magické protekce dostanou rychleji, protože jsou náročná na manu.


  • Když jste ve vojenské protekci nemůže na vás nikdo útočit. tzn. nemůžete dostat prvo, ale pozor protiútok nebo parcko na vás jít může. Jakmile ovšem povedete Prvoútok nebo CSko (výjimkou je parciální protiútok) tak ztrácíte vojenskou protekci a musíte se o obranu své provincie před prvoútoky starat sami.


  • Co se magické protekce týče. Jestliže jste jednou v protekci už na Vám žádný magický útok přímo neublíží, protoze bude vždy zastaven bez ohledu na aktuálním stavu Vašich magických ochran. Ztráta magické protekce hrozí jakmile sešlete nějaký magický útok na nepřátelskou provincii, nebo jakmile odtáhnete 120TU této protekce.Posel

Královská vojenská protekce nad Vaší provincií dnes, bohužel, vypršela. Nyní se již o bezpečnost Vaší provincie musíte postarat sami.